Press "Enter" to skip to content

Canlı Döviz Kurları, Altın Fiyatları ve Coin Borsası Takibi için Piyasa.Paratic.com Yayın Hayatına Başladı!

Doğan Turgut 2

Merhaba Değerli Okurlarım;

Webtrologi.com’u takip edenler bu blog dışında farklı sitelerde de içerik ürettiğimi yakından biliyorlar. Paratic.com bunlardan en büyüğü (site içerisinde ürettiğim içeriklere buradan ulaşabilirsiniz.) Geçtiğimiz günlerde Paratic ekibi yeni bir ürün sundu. Yatırımcılara ve henüz yatırımcı olmamış adaylara fayda sağlayacağını düşündüğüm bu platformu sizlere tanıtmak istedim.

Türkiye’nin en büyük para portalı olarak hayatımıza giren Paratic.com, şimdi de gelişmiş bir yatırımcı platformu ile hizmet vermeye başladı. Bildiğiniz gibi bir yatırımcı için canlı fiyat takibi oldukça önemlidir. Piyasa.Paratic.com adıyla verilmeye başlanan bu hizmet ise size aradığınızdan daha fazlasını vermeye geliyor.

http://piyasa.paratic.com adresinden ulaşabileceğiniz platform, yüksek bir kullanıcı deneyimi ile yayına başladı. Dövizden emtialara, altından kripto paralara kadar birçok yatırım aracının canlı fiyat değişimlerini takip edebileceğiniz platform, kısa sürede büyük beğeni topladı. Üstelik daha demo yayını yapmalarına rağmen. Aldığımız haberlere göre borsa sayfası da gelmek üzere…

Canlı Döviz Kurları Hakkında Bilgiler

Canlı Döviz Kurları Hakkında BilgilerDöviz fiyatlarındaki değişimler yalnızca yatırımcılar için değil esnaf için de önemlidir. Yani herkes dövizlerde meydana gelen değişimleri takip etmektedir. Piyasa.Paratic.com platformunda, canlı canlı sunulan bu hizmet ise sık kullanılanlara hemen eklenecek cinsten geldi. Tüm dövizlerin anlık alış – satış fiyatı değişimlerini takip edebilirsiniz.

Canlı Döviz Kurları için Tıklayın!

Canlı Altın Fiyatları Hakkında Bilgiler

Canlı Altın Fiyatları Hakkında BilgilerTürk milleti olarak altına olan düşkünlüğümüz meşhurdur. Hem süs olarak hem de yatırım olarak, herkesin kıyıda köşede duran bir altını vardır. Piyasa.Paratic.com ise tüm altın türlerine ait canlı alış – satış fiyatını sizlere ücretsiz ve anlık olarak takip etme imkanı sunuyor. Çeyrekten Hamit altına, gramdan Reşat altına kadar birçok türü bulabileceksiniz.

Canlı Altın Fiyatları için Tıklayın!

Canlı Coin Borsası Hakkında Bilgiler

Canlı Coin Borsası Hakkında BilgilerBildiğiniz gibi 2017 kripto paraların yılı oldu. Bitcoinde başlayan yükseliş, diğer coinlere de yansıdı ve birçok milyoner doğdu. Belki de siz de onlardan birisiniz. Paratic Piyasalar platformu tarafından sunulan hizmet ise dünyanın en popüler coinlerinin fiyatlarını anlık olarak veriyor. Canlı coin borsası takibini tamamen ücretsiz bir şekilde yapabileceksiniz.

Canlı Coin Borsası için Tıklayın!

Paratic Piyasalar Sosyal Medyada da Oldukça Aktif

Sosyal medya artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası. Paratic Piyasalar ise bu alanı oldukça iyi bir şekilde kullanıyor. Eğer siz sürekli sosyal medyada vakit geçiriyorsanız yatırım araçlarının fiyatlarını ve onlara ait önemli haberleri anlık olarak takip edebilirsiniz.

İşte Piyasa.Paratic.com sosyal medya hesapları:

Ayrıca platformun yapımcılarından olan Çağrı Taşlı Instagram hesabından şu iletilerle duyuru yaptı:

aylar süren sancılı yazılım ve tasarım aşamasının ardından, Rabbim’e şükürler olsun “Paratic Piyasaları” yayın hayatına başlattık. canlı datayı browserda platform olarak vermeyi başaran Türkiye’de tek siteyiz. zaten hiçbir zaman yapılmış olan ilgimizi çekmedi. biz hep hayallerimizin peşindeyiz. ayrıca yaptıklarımızdan pişman değiliz, aklımız hala yapmadıklarımızda. 🤪 . http://piyasa.paratic.com/ üzerinden giriş yapabileceğiniz trading machine henüz demoV1 modunda, biz hiç gaz kesmeden platformu geliştirecek ve yeni özellikler ekleyeceğiz. 👊 . benim deli saçması hayallerime güvenen ve 1 dediğimi 2 etmeyen Paratic.com ailesine tüm kalbimle teşekkür ederim. bana göre dünyanın en iyi ekibiyiz! alayına çakar geçeriz 😏 . “Paratic Piyasalar” Vatana Millete Hayırlı Olsun. Madem Türk’sün Göster Ürksün 🇹🇷

Çağrı Taşlı (@isacagritasli)’in paylaştığı bir gönderi ()

bize her yer Paratic.com❗️

Çağrı Taşlı (@isacagritasli)’in paylaştığı bir gönderi ()

Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanıyorsanız Paratic sosyal medya hesaplarını takip etmenizi öneririm.

  1. Derya Derya

    Paratic piyasa zehir gibi site olmuş. valla ilaç gibi geldi, sürekli geziyorum, ışıl ışıl nefis bir platform.

  2. mehmet mehmet

    nefis olmuş. kriptoları tek bir yerden takip edebiliyoruz. Gerçi kripto için birçok yabancı site var ama ben bu sitenin tasarımını çok beğendim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir